ATL Accounting & Payroll

Nowoczesne i profesjonalne biuro rachunkowe. Oferujemy firmom rzetelną księgowość, wsparcie kadrowo-płacowe oraz kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe. Dbamy o bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów, pracujemy na rzecz rozwoju przedsiębiorstw.

ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o.

Naszym największym atutem jest interdyscyplinarny zespół ekspertów: certyfikowanych księgowych, specjalistów kadrowo-płacowych, doradców podatkowych oraz radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem we współpracy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, a także międzynarodowymi korporacjami.

LICENCJONOWANY DORADCA
PODATKOWY

RADCA PRAWNY

Member of ATL GROUP

Obszary działalności

Usługi księgowe

Outsourcing rachunkowości pozwala na zwiększenie efektywności firmy. Decyzja o powierzeniu ksiąg rachunkowych profesjonalistom prowadzi do redukcji kosztów funkcjonowania spółki i minimalizacji ryzyka operacyjnego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo księgowe firmy
więcej…

Kadry i płace

Tworzenie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych i naliczanie wynagrodzeń może przebiegać jeszcze szybciej, sprawniej i efektywniej. Wsparcie specjalisty pozwala też zminimalizować ryzyko ewentualnych sporów sądowych z pracownikami. Oferujemy dostęp do wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry bez konieczności utrzymania w firmie wyspecjalizowanych działów
więcej…

Delegowanie pracowników

Oddelegowanie pracownika do pracy za granicą wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac,  podatków oraz księgowości nie tylko na podstawie przepisów polskich ale także przepisów Państwa do którego pracownik jest oddelegowany . Tylko wsparcie doradców z doświadczeniem i znajomością zagadnienia gwarantuje prawidłową obsługę tego procesu
więcej…

Doradztwo podatkowe

Zmiany przepisów niosą za sobą problemy z ich interpretacją, a firmowe transakcje i zawierane umowy nierzadko wymagają analizy pod kątem skutków podatkowych. Pomoc eksperta to oszczędność pieniędzy i mniejszy stres przy kontroli. Razem unikniemy błędów podatkowych
więcej…

Doradztwo prawne

Sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i spółek handlowych niejednokrotnie wymagają interwencji prawnika. Interesy firm korzystających z pomocy kancelarii prawnych są bezpieczniejsze, a pozycja negocjacyjna silniejsza. Jak zbudować rynkową przewagę?
więcej…

Doradztwo biznesowe dotyczące rynku niemieckiego

Dla polskich firm najatrakcyjniejszym rynkiem zbytu wciąż pozostają Niemcy. Rozpoczęcie działalności w innym państwie wymaga jednak wiedzy w zakresie wymogów miejscowego rynku, a także wsparcia prawnego, podatkowego i księgowego. Myślisz o rynku niemieckim? Skontaktuj się z nami.
więcej…

Nasz zespół

trochę więcej o nas →

ANNA BŁASZAK

radca prawny

EWA FLOR

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

Joanna Wtorek

ZARZĄDZAJĄCA OBSZAREM KSIĘGOWOŚCI I PODATKÓW.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych/dyrektorów finansowych. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 8923/98 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Joanna Zielińska

GŁÓWNY SPECJALISTA OBSZARU KSIĘGOWOŚCI I PODATKÓW
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na którym ukończyła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Rachunkowość i Controlling w specjalizacji: Rachunkowość. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży, a w swojej dotychczasowej pracy zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z branży budowlanej, handlu międzynarodowego, a także spółek świadczących usługi programistyczne.

Magdalena Klimek – Wojewódka

GŁÓWNY SPECJALISTA ds. KADR I PŁAC
Ukończyła kursy i szkolenia kadrowo-płacowe m.in. w Stowarzyszeniu księgowych. Posiada 2-letnie doświadczenie zawodowe w firmie budowlanej na stanowisku specjalisty ds. kadr, 5-letnie w biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnego specjalisty ds. kadr i płac. oraz roczne na stanowisku Kierownika działu kadr i płac. Obecnie zajmuje się koordynacją działu kadr oraz bieżącą obsługą firm.

Magdalena Bartos

GŁÓWNY SPECJALISTA W ZAKRESIE PODATKÓW I TAX COMPLIANCE

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10705). Ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie podatku CIT i podatku VAT.
16 lat pracowała w EY (jako manager i senior manager odpowiedzialny za zespół sprawozdawczości podatkowej w biurze EY w Katowicach i Krakowie).

Anna Adamczyk

OFFICE ASSISTANT

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi firmy w każdym z kluczowych obszarów prowadzonej działalności i przy udziale doświadczonych oraz kompetentnych ekspertów.

Na każdym etapie ściśle współpracujemy z Klientem. Wspólnie wyznaczamy cel, a następnie precyzyjnie dobieramy narzędzia i rozwiązania, które służą jego osiągnięciu;

Do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny i terminowy;

Naszą współpracę z Klientem opieramy na częstych kontaktach i regularnym raportowaniu. Na bieżąco komunikujemy wszelkie potrzeby i zwracamy uwagę na potencjalne ryzyka;

Dążymy do uzyskania pełnej satysfakcji Klienta. Dbamy o to, aby nasi Partnerzy weszli na wyższy poziom biznesu;

Opinie

Klienci o nas:

ATL GROUP

Biuro rachunkowe ATL

Naszym największym atutem jest interdyscyplinarny zespół ekspertów: certyfikowanych księgowych, specjalistów kadrowo-płacowych, doradców podatkowych oraz radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem we współpracy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, a także międzynarodowymi korporacjami.

Wyróżnia nas bliska współpraca z Klientami. Pracując w siedzibach naszych Parterów, dla niektórych stajemy się nawet wewnętrzną księgowością. Wspólnie wyznaczamy i konsekwentnie realizujemy postawione nam cele i zadania. W dobie częstych zmian w przepisach i niejednoznacznych interpretacji wskazujemy właściwe kierunki i rozwiązania. Odważnie podchodzimy do wyzwań.

Działamy na najwyższym poziomie i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Stale usprawniamy procesy i wewnętrzne procedury tak, by oferowane Klientom rozwiązania odpowiadały na ich aktualne potrzeby. Zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Jesteśmy elastyczni. Zaufali nam Klienci prowadzący działalność w różnych sektorach gospodarki. Pracujemy w naszych biurach w Krakowie, Katowicach i Warszawie, a także w siedzibie Klienta.

Skutecznie zadbamy o finanse Państwa firmy. Zapraszamy do współpracy!

ATL GROUP

Kontakt z nami

Zadzwoń:  +48 12 633 54 72

info@atl-group.pl

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

ul. Lipska 8; 30-721 Kraków

NASZ BLOG

Ostatnie artykuły

O czym należy pamiętać, delegując pracowników za granicę?

Delegowanie pracowników to nie lada wyzwanie, zarówno ze względów logistycznych, jak i prawnych. Z jednej strony osoba zatrudniona nadal jest…
Aktualności, Delegowanie Pracowników, Podatki, Prawo

Delegowanie a delegacja — na czym polega różnica?

W czasach globalizacji wiele przedsiębiorstw decyduje się na międzynarodowe prowadzenie działalności. To wiąże się z coraz większą potrzebą wykonywania obowiązków…
Aktualności, Delegowanie Pracowników, Podatki, Prawo
ATL Group

Jakie koszty obejmuje zagraniczna delegacja służbowa i jak ją rozliczyć?

Pracownik, który wyjeżdża w delegację za granicę, powinien otrzymać od pracodawcy środki finansowe, pokrywające np. koszty noclegów i leczenia. Z…
Aktualności, Delegowanie Pracowników, Podatki, Prawo