Poznaj nas

Klienci doceniają nas za wygodę – w jednym miejscu otrzymują obsługę prawną, podatkową i księgową. Zapewniamy wsparcie, dzięki któremu przedsiębiorcy nie muszą tracić czasu na poszukiwanie kolejnych doradców. To jednak nie wszystko.

Doświadczenie i profesjonalizm

Law * Taxes * Accounting

Wyróżniają nas kompetencje. Z nawiązką spełniamy oczekiwania średnich i dużych przedsiębiorstw za sprawą wieloletniego doświadczenia. Jesteśmy ekspertami – najwyższa możliwa jakość obsługi jest naszym priorytetem. Nie chodzimy na skróty. Nie trzymamy się utartych schematów, bo wszyscy tak robią.  Zamiast tego dopasowujemy rozwiązania do konkretnego problemu. Zawsze indywidualnie, zawsze z szacunkiem do specyfiki firmy.

Wspieramy przedsiębiorców wszędzie tam, gdzie potrzebny jest profesjonalizm prawnika, doradcy podatkowego lub usługi zespołu księgowo-kadrowego. Zapewniamy stałą obsługę oraz realizujemy projekty w obszarze m.in. delegowania pracowników, międzynarodowego tax compliance, czy wsparcia inwestorów zagranicznych.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy dla firm, które chcą w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu.  Jesteśmy dla firm, które stawiają na wygodę. Jesteśmy dla firm, które chcą mieć przestrzeń na rozwój.

Przekrojowe podejście. Przedsiębiorcy otrzymują pełną opiekę biznesową, co przyspiesza im prowadzenie biznesu i sprawia, że staje się to bardziej komfortowe.

Jakość wielkiej czwórki z zaletami mniejszej firmy. ATL świadczy usługi na poziomie najbardziej rozpoznawalnych graczy z branży. Równocześnie kształt i wielkość firmy pozwala w bardziej elastyczny sposób ustalać warunki współpracy z klientami, niż ma to miejsce w dużych korporacjach; pozwala też na sprawną i szybką komunikację.

Korporacyjne doświadczenia. Klienci przychodzą do ATL głównie ze względu na kompetencje – w ich nabyciu pomogły doświadczenia członków zespołu zdobywane w dużych i prestiżowych firmach.

Ludzkie spojrzenie na prawo, podatki i księgowość. Eksperci ATL patrzą na biznes profesjonalnie, ale też – życiowo. Rekomendujemy bezpieczne rozwiązania, ale równocześnie nie mówimy klientom z góry, że coś jest niemożliwe.

Gotowość do realizacji międzynarodowych projektów. ATL działa również na rynku międzynarodowym. Eksperci pracują i wspierają klientów w j. angielskim i niemieckim.

Dojrzały zespół. Specjaliści działający w zespole ATL zajmują się obsługą klientów od lat – rekomendują odpowiednie rozwiązania, co uelastycznia i przyspiesza doradztwo.

Nasz zespół

trochę więcej o nas →

ANNA BŁASZAK

radca prawny

EWA FLOR

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

Departament Administracji

DEPARTAMENT ADMINISTRACJI

Urszula Tomczyk

Kierownik ds. Obsługi Klienta i Administracji

DEPARTAMENT ADMINISTRACJI

Maria Rogusz

Asystentka biura

Departament Księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

JOANNA WTOREK

Główny księgowy

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych/dyrektorów finansowych. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 8923/98 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Joanna Wójcik

Z-ca Głównego Księgowego

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na którym ukończyła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Rachunkowość i Controlling w specjalizacji: Rachunkowość. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży, a w swojej dotychczasowej pracy zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z branży budowlanej, handlu międzynarodowego, a także spółek świadczących usługi programistyczne.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Barnaś

Specjalista ds. księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunki rachunkowość i controlling, w specjalizacji rachunkowość. W SKwP ukończyła kurs, uzyskując kwalifikację głównego księgowego, według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC. Posiada 8-letnie doświadczenie w branży księgowej. Obecnie zajmuje się prowadzeniem księgowości spółek oraz firm będących na Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów z sektora usług i handlu.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Marta Treszczyńska

Specjalista ds. księgowości

Absolwentka AE w Krakowie na kierunku rachunkowość i finanse. Ukończyła podyplomowe studia w zakresie controllingu na WSBiF w Katowicach oraz Prawo na UŚ w Katowicach. Od początku kariery zawodowej związana jest z księgowością oraz podatkami. Swoją pracę rozpoczynała w kancelarii badania sprawozdań finansowych, a kontynuowała jako specjalista do spraw podatkowych w dużej grupie kapitałowej. Prowadziła szkolenia z zakresu księgowości oraz podatków. W ATL jest odpowiedzialna za prowadzenie spółek prawa handlowego.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Marta Niedośpiał

Starszy Specjalista ds. podatków i księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Monika Niedośpiał

Specjalista ds. księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Sylwia Lenik

Specjalista ds. księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku matematyka w specjalizacji: matematyka w ekonomii oraz rachunkowości. Posiada ponad 6 lat doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym. Obecnie zajmuje się obsługą księgową spółek oraz wsparciem zespołu przy bieżącej obsłudze firm.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Izabela Orman-Prysak

Główna Księgowa

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Niemiec

Główny księgowy

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Anna Kopańska

Główny księgowy

Z wykształcenia prawnik. Specjalista w podatkach CIT oraz VAT. Posiada także ponad 15-letnie doświadczenie w rachunkowości spółek o różnym profilu działalności. Obecnie słuchaczka seminarium doktorskiego (prawo) w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu jak również w trakcie zdobywania uprawnień ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Renata Motyka

Specjalista ds. księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Cuper

Samodzielna Księgowa

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Sosnowska

Specjalista ds. księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Łukasz Adamiak

Główny księgowy

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Hajduga

Asystentka Księgowego

Studentka Krakowskiej Akademii na kierunku Finanse i rachunkowość. Posiada dwuletnie doświadczenie na stanowisku asystentki księgowej. W ATL zajmuje się bieżącym wsparciem działu księgowości, a także obsługą małych firm będących na Podatkowej Książce Przychodów i Rozchodów (KPiR).

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Ewa Matlak

Starszy Specjalista ds. podatków i księgowości