ATL Group
Poznaj nas:

ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o. to polska firma świadcząca kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, doradztwa prawnego i podatkowego, a także kadr i płac. Obsługujemy spółki prawa handlowego i cywilnego prowadzące działalność w różnych sektorach gospodarki.

Doświadczenie i profesjonalizm

Zespół ekspertów

Założycielami ATL są menagerowie, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w największych korporacjach i kancelariach prawnych. Zarząd firmy tworzą: Ewa Flor, doradca podatkowy specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących podatków dochodowych, VAT i rachunkowości oraz Anna Błaszak, radca prawny, specjalista prawa pracy.

W skład zespołu ATL wchodzą także księgowi z wieloletnim doświadczeniem, specjaliści z kadr i płac, doradcy podatkowi, radcowie prawni. Nasi specjaliści dbają o stały rozwój wszystkich działów firmy Klienta, wskazując najbardziej optymalne rozwiązania, dopełniając niezbędnych formalności, a także reprezentując jego interesy w trakcie kontroli oraz przed urzędami i innymi jednostkami administracji na wszystkich jej szczeblach.

Co nas wyróżnia?

ATL działa według najwyższych standardów, na każdym etapie obsługi wdrażając procedury kontroli jakości, ochrony danych i zachowania poufności. Spółka objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia księgowości, kadr i płac (posiadamy polisę z wysoką sumą ubezpieczenia), a także od odpowiedzialności karno-skarbowej przed organami podatkowymi.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy szybką wymianę informacji i stały wgląd w sytuację finansową firmy. Każdego dnia wspieramy naszych Klientów w rozwoju ich biznesu.

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów w swoich profesjach z wieloletnim doświadczeniem w najlepszych firmach konsultingowych i korporacjach międzynarodowych (księgowi, audytorzy wewnętrzni, doradcy podatkowi),

Reprezentujemy interesy naszych klientów wobec urzędów skarbowych, ZUS, sądów administracyjnych (również podczas kontroli),

Na każdym etapie obsługi Klientów stosujemy wewnętrzne standardy i procedury kontroli jakości

Zapewniamy Klientom sprawną komunikację, szybką wymianę informacji oraz stały wgląd w bieżącą sytuację finansową ich firm,

Każdy Klient, z którym współpracujemy, jest traktowany indywidualnie,

Zobowiązujemy się do rzetelnych działań i przestrzegania najwyższych standardów etyki zawodu,

Potrafimy dla bezpieczeństwa i pewności rozliczeń klientów być bardzo dociekliwi,

Zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim,

Zawsze terminowo realizujemy powierzone nam zadania,

Opiekę nad rozliczeniami Klientów sprawują doradcy podatkowi i prawnicy,

Jesteśmy elastyczni w odbiorze dokumentów.

Nasz zespół

trochę więcej o nas →

zarząd

Ewa Flor

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY
czytaj więcej
zarząd

Anna Błaszak

RADCA PRAWNY
czytaj więcej

Joanna Wtorek

ZARZĄDZAJĄCA OBSZAREM KSIĘGOWOŚCI I PODATKÓW.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych/dyrektorów finansowych. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 8923/98 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Joanna Zielińska

GŁÓWNY SPECJALISTA OBSZARU KSIĘGOWOŚCI I PODATKÓW
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na którym ukończyła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Rachunkowość i Controlling w specjalizacji: Rachunkowość. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży, a w swojej dotychczasowej pracy zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z branży budowlanej, handlu międzynarodowego, a także spółek świadczących usługi programistyczne.

Magdalena Klimek – Wojewódka

GŁÓWNY SPECJALISTA OBSZARU KADR I PŁAC

Magdalena Bartos

GŁÓWNY SPECJALISTA W ZAKRESIE PODATKÓW I TAX COMPLIANCE
Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10705). Ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie podatku CIT i podatku VAT. 16 lat pracowała w EY (jako manager i senior manager odpowiedzialny za zespół sprawozdawczości podatkowej w biurze EY w Katowicach i Krakowie).

Sylwia Abramek

OFFICE MANAGER