Zarząd
Anna Błaszak

Radca prawny, z ponad 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

RADCA PRAWNY

Anna Błaszak

Radca prawny z ponad 15-letnim doświadczeniem. Prawnicze doświadczenie Anna Błaszak zdobywała w renomowanej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie pracy i obsłudze międzynarodowych korporacji oraz dużych i średnich przedsiębiorstw.

Od ponad 10 lat prowadzi kancelarię prawną, gdzie wraz z doświadczonym zespołem prawników obsługuje przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wieloletnie doświadczenie Anny Błaszak ugruntowało m.in. reprezentowanie Klientów w co najmniej kilkuset kontrolach, przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Pracy i Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz sporach sądowych.

Anna Błaszak jest cenionym audytorem z zakresu prawa pracy (w tym planowania i rozliczania czasu pracy), autorką publikacji naukowych oraz artykułów prawniczych w czasopismach branżowych, doświadczonym szkoleniowcem w dziedzinie prawa, a w szczególności prawa pracy.

W ATL Accounting & Payroll odpowiedzialna za obszar prawny oraz kadr i płac.

Nasze usługi

Obszary działalności

Usługi księgowe

Outsourcing rachunkowości pozwala na zwiększenie efektywności firmy. Decyzja o powierzeniu ksiąg rachunkowych profesjonalistom prowadzi do redukcji kosztów funkcjonowania spółki i minimalizacji ryzyka operacyjnego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo księgowe firmy
więcej…

Kadry i płace

Tworzenie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych i naliczanie wynagrodzeń może przebiegać jeszcze szybciej, sprawniej i efektywniej. Wsparcie specjalisty pozwala też zminimalizować ryzyko ewentualnych sporów sądowych z pracownikami. Oferujemy dostęp do wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry bez konieczności utrzymania w firmie wyspecjalizowanych działów
więcej…

Delegowanie pracowników

Oddelegowanie pracownika do pracy za granicą wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac,  podatków oraz księgowości nie tylko na podstawie przepisów polskich ale także przepisów Państwa do którego pracownik jest oddelegowany . Tylko wsparcie doradców z doświadczeniem i znajomością zagadnienia gwarantuje prawidłową obsługę tego procesu
więcej…

Doradztwo podatkowe

Zmiany przepisów niosą za sobą problemy z ich interpretacją, a firmowe transakcje i zawierane umowy nierzadko wymagają analizy pod kątem skutków podatkowych. Pomoc eksperta to oszczędność pieniędzy i mniejszy stres przy kontroli. Razem unikniemy błędów podatkowych
więcej…

Doradztwo prawne

Sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i spółek handlowych niejednokrotnie wymagają interwencji prawnika. Interesy firm korzystających z pomocy kancelarii prawnych są bezpieczniejsze, a pozycja negocjacyjna silniejsza. Jak zbudować rynkową przewagę?
więcej…

Doradztwo biznesowe dotyczące rynku niemieckiego

Dla polskich firm najatrakcyjniejszym rynkiem zbytu wciąż pozostają Niemcy. Rozpoczęcie działalności w innym państwie wymaga jednak wiedzy w zakresie wymogów miejscowego rynku, a także wsparcia prawnego, podatkowego i księgowego. Myślisz o rynku niemieckim? Skontaktuj się z nami.
więcej…

Uporządkuj finanse firmy korzystając z kompetencji najlepszych specjalistów.

Adres email

info@atl-group.pl

Numer telefonu

+48 12 633 54 72