ATL Group
Poznaj nas:

ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o. to polska firma świadcząca kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, doradztwa prawnego i podatkowego, a także kadr i płac. Obsługujemy spółki prawa handlowego i cywilnego prowadzące działalność w różnych sektorach gospodarki.

Doświadczenie i profesjonalizm

Zespół ekspertów

Założycielami ATL są menagerowie, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w największych korporacjach i kancelariach prawnych. Zarząd firmy tworzą: Ewa Flor, doradca podatkowy specjalizujący się w zagadnieniach dotyczących podatków dochodowych, VAT i rachunkowości oraz Anna Błaszak, radca prawny, specjalista prawa pracy.

W skład zespołu ATL wchodzą także księgowi z wieloletnim doświadczeniem, specjaliści z kadr i płac, doradcy podatkowi, radcowie prawni. Nasi specjaliści dbają o stały rozwój wszystkich działów firmy Klienta, wskazując najbardziej optymalne rozwiązania, dopełniając niezbędnych formalności, a także reprezentując jego interesy w trakcie kontroli oraz przed urzędami i innymi jednostkami administracji na wszystkich jej szczeblach.

Co nas wyróżnia?

ATL działa według najwyższych standardów, na każdym etapie obsługi wdrażając procedury kontroli jakości, ochrony danych i zachowania poufności. Spółka objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia księgowości, kadr i płac (posiadamy polisę z wysoką sumą ubezpieczenia), a także od odpowiedzialności karno-skarbowej przed organami podatkowymi.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy szybką wymianę informacji i stały wgląd w sytuację finansową firmy. Każdego dnia wspieramy naszych Klientów w rozwoju ich biznesu.

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów w swoich profesjach z wieloletnim doświadczeniem w najlepszych firmach konsultingowych i korporacjach międzynarodowych (księgowi, audytorzy wewnętrzni, doradcy podatkowi);

Reprezentujemy interesy naszych klientów wobec urzędów skarbowych, ZUS, sądów administracyjnych (również podczas kontroli);

Na każdym etapie obsługi Klientów stosujemy wewnętrzne standardy i procedury kontroli jakości;

Zapewniamy Klientom sprawną komunikację, szybką wymianę informacji oraz stały wgląd w bieżącą sytuację finansową ich firm;

Każdy Klient, z którym współpracujemy, jest traktowany indywidualnie;

Zobowiązujemy się do rzetelnych działań i przestrzegania najwyższych standardów etyki zawodu;

Potrafimy dla bezpieczeństwa i pewności rozliczeń klientów być bardzo dociekliwi;

Zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim;

Zawsze terminowo realizujemy powierzone nam zadania;

Opiekę nad rozliczeniami Klientów sprawują doradcy podatkowi i prawnicy;

Jesteśmy elastyczni w odbiorze dokumentów;

Nasz zespół

trochę więcej o nas →

ANNA BŁASZAK

radca prawny

EWA FLOR

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY

ATL GROUP

Departament
administracji

DEPARTAMENT ADMINISTRACJI

Agnieszka Pichór

Dyrektor ds. Organizacji i Zarządzania

DEPARTAMENT ADMINISTRACJI

Urszula Tomczyk

Kierownik ds. kluczowych klientów

DEPARTAMENT ADMINISTRACJI

Anna Adamczyk

Główny Asystent Biura

Posiada ponad 4-letnie doświadczenie jako Office Manager, koordynuje czynności administracyjne i biurowe, zajmuje się także bieżącą obsługą Klientów oraz wsparciem działu prawnego oraz księgowego.

ATL GROUP

Departament
księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

JOANNA WTOREK

Główny księgowy

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych/dyrektorów finansowych. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 8923/98 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Joanna Zielińska

Główny księgowy

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na którym ukończyła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Rachunkowość i Controlling w specjalizacji: Rachunkowość. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży, a w swojej dotychczasowej pracy zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z branży budowlanej, handlu międzynarodowego, a także spółek świadczących usługi programistyczne.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Barnaś

Specjalista ds. księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunki rachunkowość i controlling, w specjalizacji rachunkowość. W SKwP ukończyła kurs, uzyskując kwalifikację głównego księgowego, według wymagań określonych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, opartych na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAC. Posiada 8-letnie doświadczenie w branży księgowej. Obecnie zajmuje się prowadzeniem księgowości spółek oraz firm będących na Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów z sektora usług i handlu.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Marta Treszczyńska

Specjalista ds. księgowości

Absolwentka AE w Krakowie na kierunku rachunkowość i finanse. Ukończyła podyplomowe studia w zakresie controllingu na WSBiF w Katowicach oraz Prawo na UŚ w Katowicach. Od początku kariery zawodowej związana jest z księgowością oraz podatkami. Swoją pracę rozpoczynała w kancelarii badania sprawozdań finansowych, a kontynuowała jako specjalista do spraw podatkowych w dużej grupie kapitałowej. Prowadziła szkolenia z zakresu księgowości oraz podatków. W ATL jest odpowiedzialna za prowadzenie spółek prawa handlowego.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Marta Niedośpiał

Starszy Specjalista ds. podatków i księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Monika Niedośpiał

Specjalista ds. księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Sylwia Lenik

Specjalista ds. księgowości

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku matematyka w specjalizacji: matematyka w ekonomii oraz rachunkowości. Posiada ponad 6 lat doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym. Obecnie zajmuje się obsługą księgową spółek oraz wsparciem zespołu przy bieżącej obsłudze firm.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Elżbieta Małkowska

Starszy Specjalista ds. podatków i księgowości

bsolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada doświadczenie zawodowe z zakresu finansów i księgowości od 1990 roku – Inspektor ds. finansowo księgowych. Następnie od 2003 roku kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej. Oprócz tego specjalizuje się w zakresie księgowania i rozliczania dotacji unijnych. Posiada praktyczne umiejętności pozyskiwania i rozliczania dotacji z krajowych środków publicznych oraz dotacji z UE.

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Agnieszka Heinst

Starszy Specjalista ds. podatków i księgowości

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Anna Kopańska

Główny księgowy

Z wykształcenia prawnik. Specjalista w podatkach CIT oraz VAT. Posiada także ponad 15-letnie doświadczenie w rachunkowości spółek o różnym profilu działalności. Obecnie słuchaczka seminarium doktorskiego (prawo) w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu jak również w trakcie zdobywania uprawnień ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

DEPARTAMENT KSIĘGOWOŚCI

Aleksandra Siwińska

Specjalista ds. księgowości