Szukasz pracy?
Twoja kariera w ATL Group

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

UMOWA O PRACĘ, UMOWA ZLECENIE:
5 500–8 500 zł brutto / mies.

KONTRAKT B2B
5 500–9 500 zł netto (+ VAT) / mies.

– umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
– część etatu, pełny etat
– praca stacjonarna, praca hybrydowa, praca zdalna
– praca od zaraz!

Twój zakres obowiązków:

  • ewidencja dokumentów księgowych, faktur zakupowych i sprzedażowych
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • prowadzenie ewidencji kasowej
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, banki, NBP)
  • przygotowanie sprawozdań GUS
  • weryfikacja rozliczeń z kontrahentami
  • weryfikacja zapisów na kontach
  • prowadzenie rejestrów VAT
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

Nasze wymagania:

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju (wyznaczona ścieżka rozwoju) i zdobycia doświadczenia w obsłudze podmiotów z kapitałem zagranicznym
  • wsparcie zespołu doradców podatkowych i prawnych
  • pozytywną atmosferę w miejscu pracy
  • swobodę działania
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • niezbędne narzędzia do pracy

Chcesz dołączyć do naszego Zespołu?

Zapraszamy do kontaktu!