Nasze usługi
Doradztwo prawne

Sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga wiedzy z zakresu regulacji prawnych. Podejmowanie biznesowych decyzji bez znajomości prawa może narazić firmę na niepotrzebne straty, także finansowe. Prawnicy ATL LAW Anna Błaszak Kancelaria Radcy Prawnego to wysokiej klasy specjaliści od prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

Doradztwo prawne

Kancelaria radcy prawnego

Bezpieczeństwo prawne Klienta to nasz priorytet. Kancelaria radcy prawnego ATL Law Anna Błaszak dba o dobrą kondycję firm, odpowiada na oczekiwania przedsiębiorców. Do każdego, nawet najbardziej skomplikowanego, wyzwania podchodzimy w sposób całościowy i nowatorski. W swojej pracy kierujemy się największą starannością, dotrzymujemy terminów. Zapewniamy obsługę prawą na najwyższym poziomie.

Wieloletnie doświadczenie

Zespół kancelarii ATL Law tworzą prawnicy i radcy prawni z doskonałym przygotowaniem teoretycznym i wieloletnim doświadczeniem praktycznym, zdobywanym w kancelariach prawnych oraz międzynarodowych korporacjach.

Specjalistyczna wiedza

Eksperci kancelarii ATL Law specjalizują się we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Nasi radcy prawni posiadają najwyższe kompetencje w dziedzinie wykładni i stosowania przepisów prawa polskiego, europejskiego czy międzynarodowego.

Indywidualne podejście

Oferując przedsiębiorcom kompleksową obsługę prawną, uwzględniamy specyfikę branży, a także potrzeby biznesowe naszych Klientów. W naszej kancelarii współpracę opieramy na wzajemnym zaufaniu, partnerstwie i dialogu.

Zapraszamy na stronę Kancelarii:

Zobacz również

Pozostałe obszary działalności

Biuro rachunkowe ATL | Księgowość, podatki, prawo

Usługi księgowe

Outsourcing rachunkowości pozwala na zwiększenie efektywności firmy. Decyzja o powierzeniu ksiąg rachunkowych profesjonalistom prowadzi do redukcji kosztów funkcjonowania spółki i minimalizacji ryzyka operacyjnego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo księgowe firmy
więcej…

Kadry i płace

Tworzenie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych i naliczanie wynagrodzeń może przebiegać jeszcze szybciej, sprawniej i efektywniej. Wsparcie specjalisty pozwala też zminimalizować ryzyko ewentualnych sporów sądowych z pracownikami. Oferujemy dostęp do wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry bez konieczności utrzymania w firmie wyspecjalizowanych działów
więcej…

Delegowanie pracowników

Oddelegowanie pracownika do pracy za granicą wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac,  podatków oraz księgowości nie tylko na podstawie przepisów polskich ale także przepisów Państwa do którego pracownik jest oddelegowany . Tylko wsparcie doradców z doświadczeniem i znajomością zagadnienia gwarantuje prawidłową obsługę tego procesu
więcej…

Doradztwo biznesowe dotyczące rynku niemieckiego

Dla polskich firm najatrakcyjniejszym rynkiem zbytu wciąż pozostają Niemcy. Rozpoczęcie działalności w innym państwie wymaga jednak wiedzy w zakresie wymogów miejscowego rynku, a także wsparcia prawnego, podatkowego i księgowego. Myślisz o rynku niemieckim? Skontaktuj się z nami.
więcej…

Doradztwo podatkowe

Zmiany przepisów niosą za sobą problemy z ich interpretacją, a firmowe transakcje i zawierane umowy nierzadko wymagają analizy pod kątem skutków podatkowych. Pomoc eksperta to oszczędność pieniędzy i mniejszy stres przy kontroli. Razem unikniemy błędów podatkowych
więcej…

Z naszego bloga

Artykuły z zakresu: prawo

Uporządkuj finanse firmy korzystając z kompetencji najlepszych specjalistów.

Adres email

info@atl-group.pl

Numer telefonu

+48 12 633 54 72