Opinie o nas
Sprawdź co mówią o nas klienci

W imieniu OMNITEL Sp. z o.o. chcielibyśmy zarekomendować ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o. i oferowane przez nich usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe.
Obsługa naszej Spółki jest prowadzona terminowo i na najwyższym poziomie. ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o. dysponuje zespołem doświadczonych specjalistów, a także w razie potrzeby daje możliwość kompleksowej obsługi księgowej, kadrowej i prawnej. W efekcie możemy liczyć na wskazanie przez Kancelarię obszarów, które na bieżąco są monitorowane pod kątem ryzyk.
Nasza współpraca przebiega pozytywnie, a zadania realizowane są sprawnie i terminowo. Jakość wykonywanych usług jest wysoka, a wyniki są dla nas w pełni satysfakcjonujące. Z tego powodu, w naszej opinii, Kancelaria ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o. jest jak najbardziej warta polecenia.

Wojciech Frelkiewicz

Prezes Zarządu

W imieniu MECHANIKA MONTAŻ INSTALACJA FIRMA Sp. z o.o. pragniemy niniejszym udzielić referencji Kancelarii ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o.
Kancelaria obsługuje naszą Spółkę w zakresie księgowości, usług kadrowo-płacowych, a także konsultacji prawnych.
Jej niezaprzeczalnym atutem jest zespół doświadczonych specjalistów, dzięki którym mamy pewność co do wysokiej jakości merytorycznej wykonywanych usług.
Pragniemy podkreślić, iż współpraca przebiega sprawnie i profesjonalnie. Wysokie standardy obsługi, rzetelność i fachowość pozwalają zarekomendować ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o. jako sprawdzone Biuro Rachunkowe godne polecenia.

Reprezentując Spółkę TC T. Rubrecht Sp. z o.o. chcę udzielić referencji Kancelarii ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o.
W ramach naszej współpracy Kancelaria zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych Spółki oraz prowadzeniem rozliczeń wynagrodzeń dokumentów kadrowych. Obsługa prow3c1z3na jest rzetelnie, fachowo, z dotrzymaniem terminow i należytą skrupulatnością. Cenimy w ATL Accounting & Payroll Sp. z o o kompetencje i bogate doświadczenie pracowników w zakresie kadr i rachunkowości, a także kompleksowość obsługi. W każdy-m momencie współpracy może -4:iy liczyć na fachowe porady i pełne zaangażowanie.

Firma ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o. prowadzi dla nas księgowość oraz dodatkowo zapewnia wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego, w Polsce jak na rynkach zagranicznych. Mamy nietypowy rodzaj biznesu, gdzie sprzedajemy wyłącznie za granicę (kraje EU i poza EU) oraz dodatkowo świadczymy tam usługi. ATL podjęło się wyzwania prowadzenia dla nas księgowości i do tej pory robi to wyjątkowo dobrze. Do obsługi księgowości mamy jedno dedykowaną osobę, która jest bardzo komunikatywna i rzetelna w swoich obowiązkach.

HUMAN CRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.C. wyraża swoje uznanie dla Kancelarii ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o., w zakresie oferowanych usług księgowych oraz prawnych. Obsługa naszej spółki w wymienionych obszarach przebiega profesjonalnie i z naszym pełnym zaufaniem co do prawidłowości i terminowości.

Europa Pflege 24 Sp. z o.o. Sp. k. wyraża swoje uznanie dla Kancelarii ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o., w zakresie oferowanych usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz podatkowych. Obsługa naszej spółki w wymienionych obszarach nie budzi naszych zastrzeżeń i jest wykonywana skrupulatnie i terminowo. Ze strony Kancelarii możemy liczyć na fachowe porady, wskazówki i pomoc z szeroko rozumianego zakresu kadr, podatków i księgowości.
Profesjonalne podejście do Klienta przy jednoczesnym partnerstwie w rozwiązywaniu nieoczywistych kwestii daje poczucie komfortu i buduje zaufanie w ramach relacji biznesowej.

Tomasz Moniak

Prezes Zarządu

Reprezentując Spółkę Sharpsoft Sp. z o.o. mam przyjemność zarekomendować usługi Kancelarii ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o.
W ramach naszej współpracy Kancelaria zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych Spółki oraz prowadzeniem rozliczeń wynagrodzeń i dokumentów kadrowych.

Paweł Podkówka

CEO SharpSoft sp. z o.o.

W imieniu spółek LUKAD Sp. z o.o. oraz LUKAD Sp. z o.o. Sp. k. chcielibyśmy udzielić referencji Kancelarii ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o. jako solidnemu i rzetelnemu Partnerowi w zakresie świadczenia usług księgowych.

Obsługa naszych firm prowadzona jest na fachowo, z dbałością o terminy, a przede wszystkim z zaufaniem, że rozliczenia zostały dokonane prawidłowo.

Adrian Kaczorek

Prezes Zarządu

GR4 SPÓŁKA Z O.O. w niniejszym liście wyraża swoje uznanie dla Kancelarii ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o., w zakresie oferowanych usług księgowych, kadrowo-płacowych, prawnych oraz podatkowych. Współpraca z Kancelarią jest owocna, a obsługa naszej spółki nie budzi zastrzeżeń i jest wykonywana fachowo, skrupulatnie oraz terminowo. Z tego powodu możemy w pełni zarekomendować Kancelarię jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie świadczonych usług.

Zarówno obsługa księgowa jak i kadrowo-płacowa przebiega sprawnie i profesjonalnie. Dba o to zespół specjalistów, których wiedza i rozległe doświadczenie budzą nasze pełne zaufanie oraz pewność co do jakości merytorycznej przygotowywanych rozliczeń.

Dawid Szczepaniec

Prezes Zarządu

W imieniu Agencji Pracy Work&Job pragniemy poinformować, że Kancelaria ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. obsługuje Spółkę w zakresie rozliczeń księgowo-podatkowych.

W naszej ocenie Kancelaria wywiązuje się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem.
Comiesięczna usługa wykonana jest sprawnie i terminowo.
Pizzy wsparciu Kancelarii wiemy, że nie musimy się martwić o konsekwencje ze strony urzędów w razie kontroli.

Bardzo dużym atutem Kancelarii jest to, że jesteśmy obsługiwani kompleksowo — w zakresie usług księgowych, doradztwa podatkowego a także doradztwa prawnego.

Vladyslaw Tkach

Prezes Zarządu

ILLOCHROMA HAONENG POLAND SP. Z O.O. zaświadcza, że korzysta z usług Kancelarii ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego.

Pragniemy podkreślić, iż współpraca przebiega sprawnie i profesjonalnie. Wysokie standardy obsługi, rzetelność i fachowość pozwalają zarekomendować ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. jako sprawdzone Biuro Rachunkowe warte polecenia.

Jiang Xiao

Dyrektor Zakładu

W imieniu spółki Human Craft Service Sp. z o.o. pragniemy poinformować, że Kancelaria ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. obsługuje Spółkę w zakresie rozliczeń księgowo-podatkowych a także prowadzi obsługę kadrową pracowników Spółki.
W naszej ocenie Kancelaria wywiązuje się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Comiesięczna usługa wykonana jest sprawnie i terminowo.
Przy wsparciu Kancelarii wiemy, że nasze rozliczenia z budżetem są dokonane poprawnie i tym samym nie musimy się martwić o konsekwencje ze strony urzędów w razie kontroli.

Jurii Mitko

Prezes Zarządu

Omnitel Sp. z o.o. zaświadcza, że korzysta z usług Kancelarii ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych a także obsługi płacowo-kadrowej.

Pragniemy podkreślić, iż współpraca z Kancelarią przebiega sprawnie i profesjonalnie a przygotowane dokumenty/dostarczane rozliczenia cechuje wysoka jakość merytoryczna.

Dodatkowo jako Spółka korzystamy z wsparcia prawnego i doradztwa podatkowego w grupie ATL.
Wysokie standardy obsługi, rzetelność i fachowość pozwalają zarekomendować Kancelarię ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. jako sprawdzonego Partnera wartego polecenia.

Wojciech Frelkiewicz

Prezes Zarządu

W imieniu Grzegorz Majka Sp. z o.o., miło nam zarekomendować usługi ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o. jako doświadczonego Partnera w realizacji usług księgowych i kadrowych, a także konsultacji podatkowych.
Współpraca przebiega profesjonalnie, a Kancelaria co miesiąc wywiązuje się ze swoich zadań terminowo.

Katarzyna Frydrych

Prezes Zarządu

Z przyjemnością informujemy, że TIBERIUS POLAND Sp. z o.o. współpracuje z Kancelarią ATL Accounting & Payroll Sp. z o.o.

Z perspektywy Klienta, największym atutem Kancelarii jest pełen profesjonalizm i duże doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, doradztwa prawnego i podatkowego, a także kadr i płac.

W imieniu Grupa Instal Sp. z o. o., chcielibyśmy udzielić referencji Kancelarii ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o., w zakresie oferowanych usług księgowych, podatkowych oraz kadrowo-płacowych.

Kancelarię cechuje fachowość i profesjonalizm, co gwarantuje wysoki standard obsługi oraz pewność co do jakości merytorycznej. Do naszej dyspozycji jest zespół specjalistów dysponujących bogatym doświadczeniem i wiedzą, dzięki któremu możemy liczyć na pełne zaangażowanie i bieżące porady w zakresie wyżej wymienionych rozliczeń.

W imieniu spółki Banraf International Sp. z o.o. chcielibyśmy udzielić referencji ATL Accounting&Payroll Sp. z o.o., podkreślając rzetelność, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także prowadzenia rozliczeń wynagrodzeń i dokumentów kadrowych.

Pragniemy podkreślić, iż współpraca przebiega sprawnie, profesjonalnie i w atmosferze wzajemnego zrozumienia, a przygotowane dokumenty oraz dostarczane rozliczenia cechuje wysoka jakość merytoryczna.

W imieniu spółki Europa Pflege Sp. z o.o. spółka komandytowa pragniemy poinformować, że Kancelaria ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. obsługuje Spółkę w zakresie rozliczeń księgowo-podatkowych.
W naszej ocenie Kancelaria wywiązuje się ze swoich obowiązków z najwyższą starannością i profesjonalizmem, zgodnie z poszanowaniem obowiązujących przepisów.

Zaangażowanie przez Kancelarię ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. w realizację powierzonych zadań przekłada się na zminimalizowanie potencjalnych ryzyk podatkowych w Spółce.

W związku z powyższym polecamy Kancelarię ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego Partnera do prowadzenia rozliczeń księgowych i podatkowych.

Tomasz Moniak

Prezes Zarządu

W imieniu spółki FEV Polska Sp. z o.o. mamy przyjemność zarekomendować Kancelarię ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. jako solidnego i rzetelnego Partnera w zakresie świadczenia usług księgowych.

ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. obsługuje w zakresie rozliczeń księgowych i podatkowych naszą Spółkę,

Współpraca z ATL Flor&Błaszak Sp. z o.o. zawsze przebiega w atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczucia odpowiedzialności. W rezultacie usługa zawsze jest wykonana została sprawnie i terminowo a przede wszystkim z poczuciem, że rozliczenia zostały dokonane prawidłowo.

Filip Chełmiński

Członek Zarządu

Co nas wyróżnia?

ATL działa według najwyższych standardów, na każdym etapie obsługi wdrażając procedury kontroli jakości, ochrony danych i zachowania poufności. Spółka objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia księgowości, kadr i płac (posiadamy polisę z wysoką sumą ubezpieczenia), a także od odpowiedzialności karno-skarbowej przed organami podatkowymi.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy szybką wymianę informacji i stały wgląd w sytuację finansową firmy. Każdego dnia wspieramy naszych Klientów w rozwoju ich biznesu.

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów w swoich profesjach z wieloletnim doświadczeniem w najlepszych firmach konsultingowych i korporacjach międzynarodowych (księgowi, audytorzy wewnętrzni, doradcy podatkowi);

Reprezentujemy interesy naszych klientów wobec urzędów skarbowych, ZUS, sądów administracyjnych (również podczas kontroli);

Na każdym etapie obsługi Klientów stosujemy wewnętrzne standardy i procedury kontroli jakości;

Zapewniamy Klientom sprawną komunikację, szybką wymianę informacji oraz stały wgląd w bieżącą sytuację finansową ich firm;

Każdy Klient, z którym współpracujemy, jest traktowany indywidualnie;

Zobowiązujemy się do rzetelnych działań i przestrzegania najwyższych standardów etyki zawodu;

Potrafimy dla bezpieczeństwa i pewności rozliczeń klientów być bardzo dociekliwi;

Zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim i niemieckim;

Zawsze terminowo realizujemy powierzone nam zadania;

Opiekę nad rozliczeniami Klientów sprawują doradcy podatkowi i prawnicy;

Jesteśmy elastyczni w odbiorze dokumentów;

Uporządkuj finanse firmy korzystając z kompetencji najlepszych specjalistów.

Adres email

info@atl-group.pl

Numer telefonu

+48 12 633 54 72