AktualnościBez kategorii

IV Kongres Made in Poland 2023

Udostępnij artykuł:

Szanowni Państwo

Pragniemy zwrócić uwagę na tegoroczny IV Kongres Made in Poland 2023 odbywający się 8 września 2023 roku. To już za niespełna 2 tygodnie, właśnie Berlin będzie miejscem w którym odbędzie się ten zakrojony na szeroką skalę kongres ekonomiczno – gospodarczy. Przewidziano udział blisko 40 tysięcy uczestników zarówno stacjonarnie jak on-line. Wiele znaczących firm bierze udział w tym wydarzeniu, chcąc zaznaczyć swoją obecność, wymieniać swoje doświadczenie rynkowe. Istotne jest także zaprezentowanie misji i filozofii  prowadzonych przez siebie podmiotów. Jest to idealna przestrzeń do zdobywania cennych doświadczeń, wiedzy i informacji z obszaru ekonomicznego oraz gospodarczego.

Nasza Grupa ATL uzyskała tytuł LAUREATA MADE IN POLAND 2023. Zostaliśmy dostrzeżeni i wyróżnieni między innymi za takie obszary jak:

  • Wysoka jakość świadczonych przez nas usług i ich kompleksowość
  • Wysoki stopień zaufania wśród klientów i podmiotów współpracujących
  • Wysoki poziom konkurencyjności na rynku polskim i zagranicznym

Działamy według najwyższych standardów etyki zawodu z zachowaniem procedur kontroli jakości, ochrony i poufności powierzanych danych. Wspólnie z Klientem wyznaczamy cele, których osiągnięcie jest dla nas priorytetem. Wspieramy naszych klientów i partnerów w osiąganiu swoich biznesowych celów i ciągłego rozwoju ich firm.

O samym wydarzeniu :

IV edycja Kongresu Made in Poland 2023 – to program prowadzony przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz  Redakcję Forum Przedsiębiorczości Biznes Plus w Gazecie Wyborczej, pod patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Ideą ogólnopolskiego spotkania gospodarczego jest wspieranie i promowanie polskich przedsiębiorców
w kraju i za granicą.

Celem tegorocznego kongresu jest wyeksponowanie potencjału najlepszych polskich przedsiębiorców, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu.

Uczestnictwo w Kongresie to szansa na pokazanie i wyróżnienie polskich firm. Jest to możliwość zaprezentowania potencjału rodzimych polskich przedsiębiorstw z różnorodnych branż, które mają istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki również poza granicami kraju. Cieszymy się że nasza Grupa ATL znalazła się w tym gronie i otrzymała tytuł Laureata Made in Poland 2023.

Utożsamiamy się z tak zaprezentowanymi ideami. Jesteśmy polską firmą, a nasze cele od lat realizujemy konsekwentnie, spójnie z wyznaczoną  misją. Zatrudniamy najlepszych specjalistów: certyfikowanych księgowych, specjalistów kadrowo-płacowych, doradców podatkowych oraz radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem we współpracy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, a także międzynarodowymi korporacjami.

Podczas wydarzenia odbędzie się cykl aż 11 rozbudowanych ciekawych paneli dyskusyjnych poruszających najistotniejsze kwestie związane z rozwojem ekonomicznym, gospodarczym
i społecznym naszego kraju.

Konferencje naukowe jakie odbędą się podczas kongresu będą poświęcone min.:

  • rozwojowi polskich innowacji
  • medycynie przyszłości
  • praktycznym aspektom wejścia na rynek niemiecki
  • eksportowi międzynarodowemu na przykładzie współpracy polsko-niemieckiej
  • konkurencyjność polskiego biznesu na rynkach zagranicznych
  • funkcjonowaniu oddziałów zagranicznych firm w Polsce

Zachęcamy wszystkich do śledzenia tego niezwykle ciekawego wydarzenia w ogólnodostępnych mediach. Zapraszamy – Bądźcie tam z nami !

Po więcej informacji na temat samego wydarzenia zapraszamy na stronę https://kongresmip.pl/

Zespół ATL

Czy software house może skorzystać z ulgi B+R?
Fundacja rodzinna – najważniejsze kwestie
Aktualności

Pokrewne artykuły

Zobacz również:

Uporządkuj finanse firmy korzystając z kompetencji najlepszych specjalistów.

Adres email

info@atl-group.pl

Numer telefonu

+48 12 633 54 72