Nasze usługi
Obszary działalności

Member of ATL GROUP

Obszary działalności

Usługi księgowe

Outsourcing rachunkowości pozwala na zwiększenie efektywności firmy. Decyzja o powierzeniu ksiąg rachunkowych profesjonalistom prowadzi do redukcji kosztów funkcjonowania spółki i minimalizacji ryzyka operacyjnego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo księgowe firmy
więcej…

Kadry i płace

Tworzenie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych i naliczanie wynagrodzeń może przebiegać jeszcze szybciej, sprawniej i efektywniej. Wsparcie specjalisty pozwala też zminimalizować ryzyko ewentualnych sporów sądowych z pracownikami. Oferujemy dostęp do wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry bez konieczności utrzymania w firmie wyspecjalizowanych działów
więcej…

Delegowanie pracowników

Oddelegowanie pracownika do pracy za granicą wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac,  podatków oraz księgowości nie tylko na podstawie przepisów polskich ale także przepisów Państwa do którego pracownik jest oddelegowany . Tylko wsparcie doradców z doświadczeniem i znajomością zagadnienia gwarantuje prawidłową obsługę tego procesu
więcej…

Doradztwo podatkowe

Zmiany przepisów niosą za sobą problemy z ich interpretacją, a firmowe transakcje i zawierane umowy nierzadko wymagają analizy pod kątem skutków podatkowych. Pomoc eksperta to oszczędność pieniędzy i mniejszy stres przy kontroli. Razem unikniemy błędów podatkowych
więcej…

Doradztwo prawne

Sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i spółek handlowych niejednokrotnie wymagają interwencji prawnika. Interesy firm korzystających z pomocy kancelarii prawnych są bezpieczniejsze, a pozycja negocjacyjna silniejsza. Jak zbudować rynkową przewagę?
więcej…

Doradztwo biznesowe dotyczące rynku niemieckiego

Dla polskich firm najatrakcyjniejszym rynkiem zbytu wciąż pozostają Niemcy. Rozpoczęcie działalności w innym państwie wymaga jednak wiedzy w zakresie wymogów miejscowego rynku, a także wsparcia prawnego, podatkowego i księgowego. Myślisz o rynku niemieckim? Skontaktuj się z nami.
więcej…

Nasz zespół

trochę więcej o nas →

zarząd

Ewa Flor

LICENCJONOWANY DORADCA PODATKOWY
czytaj więcej
zarząd

Anna Błaszak

RADCA PRAWNY
czytaj więcej

Joanna Wtorek

ZARZĄDZAJĄCA OBSZAREM KSIĘGOWOŚCI I PODATKÓW.
Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach głównych księgowych/dyrektorów finansowych. Posiada świadectwo kwalifikacyjne nr 8923/98 uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Joanna Zielińska

GŁÓWNY SPECJALISTA OBSZARU KSIĘGOWOŚCI I PODATKÓW
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na którym ukończyła studia na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Rachunkowość i Controlling w specjalizacji: Rachunkowość. Posiada ponad 6-letnie doświadczenie w branży, a w swojej dotychczasowej pracy zawodowej specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek z branży budowlanej, handlu międzynarodowego, a także spółek świadczących usługi programistyczne.

Magdalena Klimek – Wojewódka

GŁÓWNY SPECJALISTA ds. KADR I PŁAC
Ukończyła kursy i szkolenia kadrowo-płacowe m.in. w Stowarzyszeniu księgowych. Posiada 2-letnie doświadczenie zawodowe w firmie budowlanej na stanowisku specjalisty ds. kadr, 5-letnie w biurze rachunkowym na stanowisku samodzielnego specjalisty ds. kadr i płac. oraz roczne na stanowisku Kierownika działu kadr i płac. Obecnie zajmuje się koordynacją działu kadr oraz bieżącą obsługą firm.

Magdalena Bartos

GŁÓWNY SPECJALISTA W ZAKRESIE PODATKÓW I TAX COMPLIANCE

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10705). Ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie podatku CIT i podatku VAT.
16 lat pracowała w EY (jako manager i senior manager odpowiedzialny za zespół sprawozdawczości podatkowej w biurze EY w Katowicach i Krakowie).

Anna Adamczyk

OFFICE ASSISTANT