Zarząd
Ewa Flor

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10233) z prawie 20-letnim oświadczeniem w zakresie księgowości i podatków. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatków dochodowych, VAT i rachunkowości.

Licencjonowany doradca podatkowy

Ewa Flor

Licencjonowany doradca podatkowy (nr wpisu 10233) z ekonomicznym wykształceniem i blisko 20-letnim doświadczeniem w zakresie księgowości i podatków. Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących podatków dochodowych, VAT i rachunkowości.

Od ponad 13 lat właścicielka kancelarii doradztwa podatkowego i rachunkowego.
Przez ponad 8 lat dyrektor departamentu Podatków i Księgowości w jednym z największych polskich banków. Menadżer w największych międzynarodowych firmach konsultingowych Ernst & Young oraz BDO, posiada także doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej.

W trakcie zdobywania uprawnień CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants).

Autorka publikacji o tematyce podatkowej. Szkoleniowiec i wykładowca tematyki podatkowo-rachunkowej na wyższych uczelniach. Biegły sądowy w zakresie podatków. Przewodnicząca Rady Podatkowej Lewiatan przy Małopolskim Związku Pracodawców.

W ATL Accounting & Payroll odpowiedzialna za obszar księgowości i podatków.

Nasze usługi

Obszary działalności

Usługi księgowe

Outsourcing rachunkowości pozwala na zwiększenie efektywności firmy. Decyzja o powierzeniu ksiąg rachunkowych profesjonalistom prowadzi do redukcji kosztów funkcjonowania spółki i minimalizacji ryzyka operacyjnego. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo księgowe firmy
więcej…

Kadry i płace

Tworzenie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych i naliczanie wynagrodzeń może przebiegać jeszcze szybciej, sprawniej i efektywniej. Wsparcie specjalisty pozwala też zminimalizować ryzyko ewentualnych sporów sądowych z pracownikami. Oferujemy dostęp do wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry bez konieczności utrzymania w firmie wyspecjalizowanych działów
więcej…

Delegowanie pracowników

Oddelegowanie pracownika do pracy za granicą wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac,  podatków oraz księgowości nie tylko na podstawie przepisów polskich ale także przepisów Państwa do którego pracownik jest oddelegowany . Tylko wsparcie doradców z doświadczeniem i znajomością zagadnienia gwarantuje prawidłową obsługę tego procesu
więcej…

Doradztwo podatkowe

Zmiany przepisów niosą za sobą problemy z ich interpretacją, a firmowe transakcje i zawierane umowy nierzadko wymagają analizy pod kątem skutków podatkowych. Pomoc eksperta to oszczędność pieniędzy i mniejszy stres przy kontroli. Razem unikniemy błędów podatkowych
więcej…

Doradztwo prawne

Sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i spółek handlowych niejednokrotnie wymagają interwencji prawnika. Interesy firm korzystających z pomocy kancelarii prawnych są bezpieczniejsze, a pozycja negocjacyjna silniejsza. Jak zbudować rynkową przewagę?
więcej…

Doradztwo biznesowe dotyczące rynku niemieckiego

Dla polskich firm najatrakcyjniejszym rynkiem zbytu wciąż pozostają Niemcy. Rozpoczęcie działalności w innym państwie wymaga jednak wiedzy w zakresie wymogów miejscowego rynku, a także wsparcia prawnego, podatkowego i księgowego. Myślisz o rynku niemieckim? Skontaktuj się z nami.
więcej…

Uporządkuj finanse firmy korzystając z kompetencji najlepszych specjalistów.

Adres email

info@atl-group.pl

Numer telefonu

+48 12 633 54 72